Tel : +48 091 416 30 11

E-mail: osir@gryfino.pl

197 osób kończy 2. Gryfiński Bieg Niepodległości

197 zawodników i zawodniczek ukończyło 2. Gryfiński Bieg Niepodległości na dystansie 10 km po ulicach naszego miasta. Wśród panów wygrywa gryfińska, dynamicznie wschodząca gwiazda biegów średnich Wiktor Jędrzejak. 16 latek, wychowanek Jana Podleśnego pobiegł bardzo szybko – 34:05 s wygrywając z Arkadiuszem Minko ze Szczecina o 9 s. Na kolejnych miejscach jednak już zawodnicy MKS Hermes i KB Hermes Gryfino (Gadomski, Pańko, Trzciński, Czosnowski).
Wśród kobiet zwyciężyła tryumfatorka z zeszłego roku Beata Białek z KB Hermes Gryfino – 40:13 s wyprzedzają młodą 16-letnią zawodniczkę MKS Hermes Alicję Ulaszewską o ponad 4 min. Na 3, miejscu kolejna zawodniczka MKS Hermes Paulina Drożdżewska.
Na inicjatywę udziału w skróconej wersji naszego biegu odpowiedziały gryfińskie szkoły. Około 70 uczniów, prowadzonych na ok, 1 km trasie przez organizatora biegu Jana Podleśnego, ukończyło z uśmiechem bieg otrzymując na mecie pamiątkowy medal.
Przed wspólnym startem odśpiewano hymn państwowy a uroczysty strzał z pistoletu startowego wykonał starosta powiatu gryfińskiego Wojciech Konarski. Dekoracji zawodników wraz z innymi samorządowcami dokonywał wiceburmistrz Paweł Nikitiński.

Powrót

197 zawodników i zawodniczek ukończyło 2. Gryfiński Bieg Niepodległości na dystansie 10 km po ulicach naszego miasta. Wśród panów wygrywa gryfińska, dynamicznie wschodząca gwiazda biegów średnich Wiktor Jędrzejak. 16 latek, wychowanek Jana Podleśnego pobiegł bardzo szybko – 34:05 s wygrywając z Arkadiuszem Minko ze Szczecina o 9 s. Na kolejnych miejscach jednak już zawodnicy MKS Hermes i KB Hermes Gryfino (Gadomski, Pańko, Trzciński, Czosnowski).
Wśród kobiet zwyciężyła tryumfatorka z zeszłego roku Beata Białek z KB Hermes Gryfino – 40:13 s wyprzedzają młodą 16-letnią zawodniczkę MKS Hermes Alicję Ulaszewską o ponad 4 min. Na 3, miejscu kolejna zawodniczka MKS Hermes Paulina Drożdżewska.
Na inicjatywę udziału w skróconej wersji naszego biegu odpowiedziały gryfińskie szkoły. Około 70 uczniów, prowadzonych na ok, 1 km trasie przez organizatora biegu Jana Podleśnego, ukończyło z uśmiechem bieg otrzymując na mecie pamiątkowy medal.
Przed wspólnym startem odśpiewano hymn państwowy a uroczysty strzał z pistoletu startowego wykonał starosta powiatu gryfińskiego Wojciech Konarski. Dekoracji zawodników wraz z innymi samorządowcami dokonywał wiceburmistrz Paweł Nikitiński.

197 osób kończy 2. Gryfiński Bieg Niepodległości

MENU

  •  

197 osób kończy 2. Gryfiński Bieg Niepodległości
197 osób kończy 2. Gryfiński Bieg Niepodległości
197 osób kończy 2. Gryfiński Bieg Niepodległości